Wynajem busów Szczecin – wypożyczalnia busów RentMe

Renault Traffic 9os. 1.6 diesel 120km

wynajem busów
 • ABS, ESP

 • Hak, tempomat

 • Klimatyzacja

 • Zbiornik paliwa 105l

 • Pneumatyczne zawieszenie

 • Możliwość wynajmu z kierowcą

 • 15% rabatu dla stałych klientów

Renault Master dci 170KM Energy kat B.

wynajem busów
 • ABS, ESP

 • Hak, tempomat

 • Klimatyzacja

 • Zbiornik paliwa 105L

 • Pneumatyczne zawieszenie

 • 15% rabatu dla stałych klientów

Wynajem busów – Szczecin

 

Nasza wypożyczalnia busów (Szczecin) oferuje wysokiej jakości samochody transportowe, które doskonale sprawdzą się w przewożeniu dużych przedmiotów lub większej ilości rzeczy. Potrzebujesz transportu podczas przeprowadzki, a nie chcesz korzystać z usług firmy? W takim razie nasza wypożyczalnia busów ze Szczecina jest doskonałą alternatywą!

 

Nowoczesny bus – wynajem, Szczecin

 

Flota składa się z nowoczesnych samochodów o mocnych silnikach, dzięki czemu oferta na pewno spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów z okolic jak i samego Szczecina. Wynajem busów (Szczecin) jest w pełni profesjonalny, dodatkowo wszystkie pojazdy są wyposażone w klimatyzację, a także profesjonalne systemy ABS i ESP. Cenimy sobie poczucie bezpieczeństwa, dlatego regularnie dokonujemy przeglądów naszych aut. Z tego względu, wybierając wynajem busów w Szczecinie w RentMe, zyskujesz pewność skorzystania z w pełni sprawnego samochodu.

Czytaj więcej…

Szczecin – wynajem busa z kierowcą

 

Nie masz własnego prawa jazdy, potrzebujesz pomocy lub nie możesz samodzielnie uczestniczyć w przewozie swoich rzeczy? W takim razie oferujemy Ci wynajem busów w Szczecinie razem z kierowcą. Nasi pracownicy posiadają lata doświadczenia “za kierownicą”, dzięki czemu możesz mieć pewność, że przewożone towary będą bezpieczne. Dbamy także o terminowość, dlatego postaramy się dotrzeć w wyznaczone miejsce w wybranym przez Ciebie czasie.

Elastyczna wypożyczalnia busów – Szczecin i okolice

 

Chętnie dopasujemy się do Twoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy wolisz w Szczecinie wynająć busa z kierowcą, czy bez – pomożemy! Jeśli chcesz skorzystać z naszego samochodu na niewielką odległość w krótkim czasie, to możesz zaoszczędzić. Oferujemy wynajem busów (Szczecin) w wariancie do 100 km oraz od 100 km. Proponujemy wynajem krótko-, średnio- i długoterminowy. Jeżeli potrzebujesz busa na czas dłuższy niż 2 doby, to cena współpracy może się zmniejszyć, ponieważ jesteśmy chętni do negocjacji. Współpracujemy zarówno z firmami, jak i Klientami indywidualnymi.

Dlaczego warto skorzystać z usług RentMe? Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie i są zawsze otwarci na potrzeby Klientów. Wypożyczane busy w Szczecinie są bezpieczne i zapewniające komfortową jazdę i oferujemy korzystne ceny współpracy. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub coś jest dla Ciebie niejasne, to skontaktuj się z nami – chętnie udzielimy odpowiedzi telefonicznie, mailowo lub stacjonarnie w mieście Szczecin. Wynajem busa musi zaczynać się z siedziby naszej firmy, jeżeli jest taka potrzeba, możemy także przetransportować Twój pojazd w dowolne miejsce lub zaproponować wynajem aut osobowych. Wybierz wypożyczalnie busów ze Szczecina – RentMe!

 

 

 

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!